Menu
Nákupný košík

Blog RSS Feed

Píšeme pre vás články o zaujímavostiach zo sveta, o láske a trendoch, ktoré vás zaujímajú. Blog pravidelne dopĺňame o rôzne fakty a novinky z domova aj zo sveta. Najzaujímavejšie články pre ženy a mužov. Informácie pravidelne dopĺňajú naši bloggeri.
09 júl Minimalistické bývanie - Cesta k organizovanému životu
0 5194
Minimalistické bývanie už dávno nie je len odrazom životného štýlu nomádov. Čoraz častejšie oslovuje bežných ľudí, ktorí chcú vo svojom životnom priestore len to nevyhnutné. V malom množstve nachádzaj..
07 aug Vidiecky štýl - synonymum funkčnosti a nadčasovosti
0 802
Vidiecky štýl zažíva v posledných rokoch renesanciu a získava si čoraz viac obľúbencov, ktorí chcú spojiť príjemné s užitočným. Útulné, drevené a prakticky zariadené priestory evokujú v človeku pocit ..
19 jún Industriálny štýl bývania - voľba nábytku a doplnkov naprieč interiérom
0 4246
Industriálny štýl bývania začal byť posledné roky veľmi populárny a my Vám v článku odpovieme na otázku prečo ide industriálny interiér do popredia a aké typy nábytku tento štýl charakterizuje.V našom..
18 jún Rozprávkové Vianoce vďaka moderným vianočným dekoráciám.
0 8975
Vianoce. Veľa ľudí sa pri tomto slove pousmeje a predstaví si voňavé mandarínky, veľa jedla, ničnerobenie či sledovanie otrepaných rozprávok a filmov. Áno, tých filmov,  ktoré nám musia znieť, aj keď ..
15 jún Návrh a dizajn moderného interiéru v škandinávskom štýle bývania
0 3709
Škandinávsky štýl bývania zažíva na Slovensku obrovský Boom. Na každom rohu môžete počuť o škandinávskom nábytku. Poďme sa spoločne pozrieť, prečo je tento trend u nás tak populárny a čo charakterizuj..
04 jún Získajte pekné bývanie! Na čo nezabudnúť pri výbere bytových doplnkov
0 2232
Bytové doplnky sú neraz zložitým výberom a často nám zaberú veľa času. Ponuka je veľmi široká a my sa nevieme rozhodnúť. Na výber máme z rôznych veľkostí materiálov a vzorov. Niektorí preferujú dekorá..
11 apr Veľká noc - všetko o Veľkonočných sviatkoch od histórie až po súčastnosť
0 4713
Na úvod by som rád čitateľovi v pár vetách zhrnul, vtedajší spôsob ponímania sveta obyčajným človekom. Kde a kedy dostali Veľkonočné sviatky svoje prvotné základy, akési kontúry súčasných Veľkonočných..
03 feb Tie najkrajšie valentínske priania pre vašu polovičku
Darina Forišeková 0 8218
Deň svätého Valentína, lásky čas nám pripomína. Romantické vyznania sme pre vás nachystali, aby ste sa milovali. Svojmu priateľovi na raňajky, prečítajte tieto riadky. A vy chlapci naši, nájdite si pr..
17 jan Ako naplánovať svadbu a na nič nezabudnúť.
Darina Forišeková 0 2536
Milé nevesty, zažili ste si ten jedinečný pocit a boli ste požiadané o ruku. Užite si tento moment, pochváľte sa kamarátkam, rodine a známym. Oslávte to a teraz sa pripravte na krst ohňom: naplánovani..
28 nov Najlepšie motivačné citáty na svete
dada 1 12250
Motivačné citáty ako štart do nového dňa? Áno, presne to potrebujete! Po prečítaní tohto článku, ráno vystrelíte s radosťou do práce, pretože tieto motivačné citáty o úspechu sú priamo zo života! Taká..
26 nov Najkrajšie citáty o rodine, domove a deťoch.
Darina Forišeková 0 43495
Prinášame vám tie najkrajšie citáty o rodine, domove a o deťoch od inšpiratívnych aj od úplne obyčajných, neznámych ľudí. Už sa nemusíte preklikávať tisíckami článkov. Vybrali sme tie najlepšie a zosk..
29 aug Čo znamená mandala? Jej význam a pôvod
0 19860
Za významom mandaly sa ukrýva silná symbolika a kultúra, ktorá sprevádza tieto jedinčné kruhové obrazce. V článku sa dozviete:Význam mandalySpopularizovanie mandaly v EurópeNa čo sa mandala používaNaj..
Zobrazujem od 1 do 12 zo 14 (2 strán)