Menu
Nákupný košík

Blog RSS Feed

Píšeme pre vás články o zaujímavostiach zo sveta, o láske a trendoch, ktoré vás zaujímajú. Blog pravidelne dopĺňame o rôzne fakty a novinky z domova aj zo sveta. Najzaujímavejšie články pre ženy a informácie pre mužov pravidelne dopĺňajú naši bloggery. Nájdete medzi prvými komplexné a rozsiahle články kde je naozaj všetko. Už žiadne prekli kávanie sa tisícmi stránok pre všetky informácie!
19 Jun Industriálny štýl bývania - voľba nábytku a doplnkov naprieč interiérom
0 843
Industriálny štýl bývania začal byť posledné roky veľmi populárny a my Vám v článku odpovieme na otázku prečo ide industriálny interiér do popredia a aké typy nábytku tento štýl charakterizuje.V našom..
18 Jun Rozprávkové Vianoce vďaka moderným vianočným dekoráciám.
0 593
Vianoce. Veľa ľudí sa pri tomto slove pousmeje a predstaví si voňavé mandarínky, veľa jedla, ničnerobenie či sledovanie otrepaných rozprávok a filmov. Áno, tých filmov,  ktoré nám musia znieť, aj keď ..
15 Jun Návrh a dizajn moderného interiéru v škandinávskom štýle bývania
0 941
Škandinávsky štýl bývania zažíva na Slovensku obrovský Boom. Na každom rohu môžete počuť o škandinávskom nábytku. Poďme sa spoločne pozrieť, prečo je tento trend u nás tak populárny a čo charakterizuj..
04 Jun Získajte pekné bývanie! Na čo nezabudnúť pri výbere bytových doplnkov
0 715
Bytové doplnky sú neraz zložitým výberom a často nám zaberú veľa času. Ponuka je veľmi široká a my sa nevieme rozhodnúť. Na výber máme z rôznych veľkostí materiálov a vzorov. Niektorí preferujú dekorá..
11 Apr Veľká noc - všetko o Veľkonočných sviatkoch od histórie až po súčastnosť
0 1603
Na úvod by som rád čitateľovi v pár vetách zhrnul, vtedajší spôsob ponímania sveta obyčajným človekom. Kde a kedy dostali Veľkonočné sviatky svoje prvotné základy, akési kontúry súčasných Veľkonočných..
03 Feb Tie najkrajšie valentínske priania pre vašu polovičku
Darina Forišeková 0 2434
Deň svätého Valentína, lásky čas nám pripomína. Romantické vyznania sme pre vás nachystali, aby ste sa milovali. Svojmu priateľovi na raňajky, prečítajte tieto riadky. A vy chlapci naši, nájdite si pr..
17 Jan Ako naplánovať svadbu a na nič nezabudnúť.
Darina Forišeková 0 1315
Milé nevesty, zažili ste si ten jedinečný pocit a boli ste požiadané o ruku. Užite si tento moment, pochváľte sa kamarátkam, rodine a známym. Oslávte to a teraz sa pripravte na krst ohňom: naplánovani..
28 Nov Najlepšie motivačné citáty na svete
dada 0 4886
Motivačné citáty ako štart do nového dňa? Áno, presne to potrebujete! Po prečítaní tohto článku, ráno vystrelíte s radosťou do práce, pretože tieto motivačné citáty o úspechu sú priamo zo života! Taká..
26 Nov Najkrajšie citáty o rodine, domove a deťoch.
Darina Forišeková 0 18877
Prinášame vám tie najkrajšie citáty o rodine, domove a o deťoch od inšpiratívnych aj od úplne obyčajných, neznámych ľudí. Už sa nemusíte preklikávať tisíckami článkov. Vybrali sme tie najlepšie a zosk..
29 Aug Čo znamená mandala? Jej význam a pôvod
0 9143
Za významom mandaly sa ukrýva silná symbolika a kultúra, ktorá sprevádza tieto jedinčné kruhové obrazce. V článku sa dozviete:Význam mandalySpopularizovanie mandaly v EurópeNa čo sa mandala používaNaj..
07 Aug Čo je Strom života - všetko čo potrebujete vedieť o jeho význame a symbolike
0 16554
Je obtiažne vysvetliť jednou vetou význam a symboliku stromu života, pretože sa nachádza v mnohých kultúrach a náboženstvách. Náš článok je natoľko rozsiahly, že sa v ňom dozviete všetky podstatné inf..
24 Jun 50 najkrajších citátov o láske
dada 0 10803
Tak ako minca má dve strany, rovnako aj láska prináša okamihy, kedy žiarime štastím, ale aj chvíle, keď osamote prežívame zármutok. Citátov o láske sa napísalo už mnoho, ale stále sa nenašlo nič, čo j..
Zobrazujem od 1 do 12 zo 12 (1 strán)