Menu
Nákupný košík

Architektúra RSS Feed

Píšeme pre vás články o zaujímavostiach zo sveta, o láske a trendoch, ktoré vás zaujímajú. Blog pravidelne dopĺňame o rôzne fakty a novinky z domova aj zo sveta. Najzaujímavejšie články pre ženy a mužov. Informácie pravidelne dopĺňajú naši bloggeri.
09 júl Minimalistické bývanie - Cesta k organizovanému životu
0 1683
Minimalistické bývanie už dávno nie je len odrazom životného štýlu nomádov. Čoraz častejšie oslovuje bežných ľudí, ktorí chcú vo svojom životnom priestore len to nevyhnutné. V malom množstve nachádzaj..
07 aug Vidiecky štýl - synonymum funkčnosti a nadčasovosti
0 426
Vidiecky štýl zažíva v posledných rokoch renesanciu a získava si čoraz viac obľúbencov, ktorí chcú spojiť príjemné s užitočným. Útulné, drevené a prakticky zariadené priestory evokujú v človeku pocit ..
19 jún Industriálny štýl bývania - voľba nábytku a doplnkov naprieč interiérom
0 3876
Industriálny štýl bývania začal byť posledné roky veľmi populárny a my Vám v článku odpovieme na otázku prečo ide industriálny interiér do popredia a aké typy nábytku tento štýl charakterizuje.V našom..
15 jún Návrh a dizajn moderného interiéru v škandinávskom štýle bývania
0 3429
Škandinávsky štýl bývania zažíva na Slovensku obrovský Boom. Na každom rohu môžete počuť o škandinávskom nábytku. Poďme sa spoločne pozrieť, prečo je tento trend u nás tak populárny a čo charakterizuj..
Zobrazujem od 1 do 4 zo 4 (1 strán)