Menu
Your Cart

Claims

Basic Informations

V jednotlivých bodoch nájdete všetky potrebné informácie, podrobné postupy krok za krokom, ako postupovať, pokiaľ by ste chceli tovar vrátiť, vymeniť za iný, vymeniť za väčší / menší variant alebo pokiaľ ste obdržali zásielku, ktorá prišla poškodená.

1. Poškodená zásielka / Poškodený tovar

Pokiaľ sa stane, že Vám kuriér doručil objednávku a po jej rozbalení ste zistili, že obsah balíka bol poškodený, nezúfajte. Tu nájdete nasledovný postup, čo treba spraviť. Ak sa náhodou zistíže Vám prišiel poškodený tovar, následne začneme reklamačné konanie a na naše náklady Vám nový tovar / nové časti tovaru odošleme.

Postup pri poškodenom tovare:

 1. Pokiaľ nastane situácia, že tovar bol poškodený, s veľkou pravdepodobnosťou bude poškodený aj kartón, v ktorom je Vaša objednávka zabalená.
 2. Pôvodný kartón, obalový materiál prípadne drevenú šablonu od výrobku zatiaľ nevyhadzujte.
 3. Na to, aby sme začali s reklamačným konaním, budeme od Vás potrebovať zaslať email so všetkými potrebnými informáciami, ktoré sú popísané v nasledujúcich bodoch.
 4. Do emailu Vás poprosíme priložiť nasledovné fotografie: fotku detailu poškodeného tovaru, fotku celého tovaru, fotografiu vonkajšej strany kartónu z oboch strán a fotografiu štítku SPS (ak napríklad je Vaša objednávka rozdelená do viacerých balíkov, aby sme vedeli identifikovať, ktorý z tých balíkov to bol). Tieto fotografie sú pre nás dôležité, aby sme začali reklamačné konanie s prepravnou spoločnosťou,
 5. Do emailu nám spomeňte číslo objednávky a všetky informácie, ktoré budete pokladať za dôležité, a ktoré nám môžu pomôcť k začatiu reklamačného konania s prepravcom,
 6. Email je potrebné odoslať na emailovú adresu reklamacie@dublez.com .

Po obdržaní fotografií poškodeného kusu si môžeme nárokovať pri reklamácií zvoz poškodeného kusu naspäť k nám do sídla spoločnosti. Zvoz si zabezpečujeme my, vopred sa s Vami dohodneme na dátume a adrese zvozu. Zvoz zásielky pri reklamačnom konaní hradíme my. 

3. Odstúpenie od zmluvy

Niekedy nastane situácia, kedy zákazník zistí, že daný výrobok nakoniec nepotrebuje, nesedí mu veľkostne a pod. Zákazník má právo v tomto prípade žiadať buď o výmenu tovaru (viac informácií v bode č. 4) alebo odstúpiť od zmluvy. Ponúkame pre vás jednoduchý a podrobný návod, ako postupovať, pokiaľ ste sa rozhodli odstúpiť od zmluvy. Odstúpiť od zmluvy je možné do 14 dní od prevzatia tovaru.

Postup:

 • Pri odstúpení od zmluvy je potrebné objednávku vrátiť so všetkými súčasťami.
  • Nie je možné odstúpiť od zmluvy, pokiaľ sa jedná o výrobok na mieru. Pod výrobkom na mieru sa rozumie taký výrobok, ktorý by ďalej nemohol byť predajný, nakoľko nesie prvky, ktoré ho robia jedinečným (napríklad vlastný text) alebo nastali pri výrobku také modifikácie, ktoré ho odlišujú od štandardného produktu v ponuke (napríklad neštandardný dekor vybratý z našej ponuky dekorov, ktorý nie je pri výrobku ponúknutý).
 • Je potrebné nám v elektronickej podobe alebo papierovej forme odoslať vyplnený formulár "Odstúpenie od zmluvy", ktoré si môžete stiahnuť TU. Tento formulár ste taktiež obdržali v emaili, keď ste nám odoslali objednávku. Je potrebné vyplniť všetky polia označené hviezdičkou *, inak je dokument neplatný.
 • Následne je potrebné výrobok zaslať k nám. Náklady spojené s dopravou za účelom odstúpenia od zmluvy nesie zákazník. Ponúkame 2 možnosti:
  • Buď zákazník odošle tovar na vlastné náklady ľubovoľným prepravcom k nám. V prípade, že zákazník chce odoslať na vlastné náklady tovar k nám, je potrebné ho odoslať priamo na našu adresu (Viac informácií o adrese v bode č. 5).
  • alebo zabezpečíme zvoz tovaru my. V prípade nášho zvozu budú prepravné náklady zákazníkovi odpočítané od sumy, ktorá sa bude zákazníkovi vracať. Pokiaľ sa zákazník rozhodne využiť náš zvoz, kuriér si vyzdvihne tovar priamo u Vás. V tomto prípade je nás potrebné vopred infomovať, aby sme zvoz zabezpečili. V prípade, že zákazník chce odoslať na vlastné náklady tovar k nám, je potrebné ho odoslať priamo na našu adresu (Viac informácií o adrese v bode č. 5).
 • Tovar odoslaný na dobierku; odoslaný na inú adresu; alebo na adresu pošty prebratý nebude.

Pokiaľ sa po prijatí tovaru a jeho prekontrolovaní nevyskytnú žiadne komplikácie, do 30 dní od prijatia tovaru vrátime peniaze na bankový účet, ktorý bol zápisaný v dokumente o odstúpení od zmluvy.

4. Výmena tovaru

Ponúkame možnosť výmenu tovaru. Výmena tovaru je možná, pokiaľ ste zistili, že Vám nesedí rozmer alebo dekor výrobku alebo máte na to iný dôvod. V prípade výmeny tovaru je nám potrebné napísať požiadavku na reklamacie@dublez.com, kde doriešime všetky detaily ohľadne výmeny tovaru. Pôvodný tovar nám bude potrebné vrátiť späť. Náklady spojené s vrátením tovaru znáša zákazník. Tovar je nám možné vrátiť do sídla spoločnosti (viac informácií v bode č. 5) alebo vieme tovar vyzdvihnúť my priamo u Vás (viac informácií v bode č. 6).

Can't find what you're looking for?

If you can't find the answer to your question, feel free to contact us via email or phone. Our team will always try to be helpful.

Customer support

We will be happy to help you answer any questions you have. We are available for you during working days from 9:00 a.m to 5:00 p.m.

Tel. number: +421 940 604 361

Send us a message

You can also contact us via email. We usually respond within 24 hours. (during working days).

Email: dublez@dublez.com