Menu
Your Cart

Drevená figúrka na tortu - Veverička z filmu Doba ľadová

Drevená figúrka na tortu - Veverička z filmu Doba ľadová

Drevená vyrezávana figúrka na tortu s vyobrazením veveričky z kreslenej rozprávky Doba ľadobá. Táto figúrka na tortu je perfektná pre deti. Kto už len nepozná veveričku, ktorá sa počas celého filmu snaží nájsť a schovať lieskové oriešky. Detaily vyobrazené na postavičke sú vygravírované do dreva.

Figúrku jednoducho zapichnete do torty vďaka zápichom, ktoré majú hĺbku až 6,5 cm, takže postavička bude pevne držať v torte. 

Naše zapichovacie dekorácie na tortu sú vyrobené výlučne z dreveným materiálov, sú zdravotne nezávadné a je ich možné opätovne použiť. 

Zápich je vyrobený z drevenej bukovej preglejky o hrúbke 3 mm (viac info o materiáloch TU).Pokiaľ chcete zápich vyrobiť v inom dekore alebo z iného materiálu na tomto ODKAZE nájdete všetky informácie o materiáloch, ktoré máme v ponuke. Zmenu materiálu vždy uveďte do poznámky.

Neúčtujeme žiadne príplatky za zmenu materiálu.

Features
MaterialBeech plywood 3 mm
Width12,5 cm
Height12 + 6,5 cm zápich v torte
Depth3 mm
Weightabout 20 g

Všetky dostupné spôsoby dopravy a platby sa dozviete na nasledujúcom odkaze.  --> Doprava a platba

V prípade, že chcete vedieť, aké typy dopravy a platby sú platné pre Vami vložené veci v nákupnom košíku, odporúčame prejsť do pokladne, kde obchod automaticky ponúkne dostupné spôsoby dopravy a platby aj s cenami.

Ask Product Question
* Name:
* Email:
* Question:
* Captcha:

Reviews Over Drevená figúrka na tortu - Veverička z filmu Doba ľadová

Total Reviews (0)
click here write review to add review for this product.