Menu
Nákupný košík

Garancia spokojnosti

Garantujeme špičkovú kvalitu našich produktov. Dôveruje nám viac než 20 000+ spokojných zákazníkov. Presvedčte sa sami...

Garancia spokojnosti

Ak nie ste spokojný so zakúpeným výrobkom a už ste ho rozbalili, môžete nám ho do 14 dní vrátiť, a my vám obratom vrátime peniaze. Výmena tovaru je taktiež možná, pokiaľ je tovar neporušený. Ohľadom výmeny tovaru, reklamácie alebo vrátenia peňazí nás kontaktujte na reklamacie@dublez.com

Precízne čistenie a kvalita výrobku

Kvalitný produkt je pre nás najvyššiou prioritou, preto sme zaviedli prísne štandardy kvality. Svedomito kontrolujeme každý jeden produkt, aby k vám odchádzal v najvyššej možnej kvalite. Taktiež na žiadnej prednej strane našich výrobkov nenachádzajú stopy po opálení, pretože výrobky starostlivo čistíme. 

Profesionalita

Sme firma so silným zázemím, viac ako 20 000 spokojnými zákazníkmi. Disponujeme pokročilou technológiou, stabilným tímom odborných ľudí a chuťou prinášať spokojnosť a najvyššiu kvalitu zákazníkom.

Bezpečné balenie produktu

Zaručujeme bezpečné dodanie tovaru vďaka overenému spôsobu balenia. Vačšina výrobkov sa nachádza v ochrannej drevenej šablóne a všetky výrobky sú vložené do bublinkovej fólie. Dodávané sú v pevnom kartóne z 5-vrstvovej lepenky. Pokiaľ by sa stalo, že vám príde poškodený tovar, nemusíte sa báť nás kontaktovať. Radi vám vyrobíme a zdarma odošleme nový, nepoškodený kus zdarma :)

Slovenská výroba

Všetky výrobky sú vyrobené na Slovensku zo zdravotne nezávadných materiálov. Materiál použitý na výrobu pochádza od lokálnych dodávateľov.

Materiály vyrábané z obhospodarovaných lesov

Drevo, ktoré sa používa na výrobu materiálov, z ktorých vyrábame naše výrobky, pochádza z overených a dobre obhospodarovaných lesov zabezpečujuce obnoviteľný a udržateľný zdroj.

Spokojnosť zákazníka je našou najvyššou prioritou.

Sme tu pre Vás! S akýmkoľvek problémom sa môžete na nás obrátiť - telefonicky, na chate alebo mailom.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Pokiaľ ste nenašli odpoveď na svoju otázku, stále nás môžete kontaktovať prostredníctvom emailu alebo telefónu. Náš tím sa bude snažit byť vždy nápomocný.

Zákaznícka podpora

Radi Vám pomôžeme zodpovedať akékoľvek otázky. Sme pre Vás k dispozícií počas pracovných dní od 9:00-16:00.

Tel. číslo: +421 940 604 361

Pošlite nám správu

Môžete nás kontaktovať aj prostredníctvom emailu. Zvyčajne odpovieme do 24 hod. v rámci pracovných dní.

Email: dublez@dublez.com