Menu
Nákupný košík

Reklamácie

Reklamačné podmienky a postup pri reklamácií:


Postup pri reklámácií, pokiaľ ste obdržali výrobok, ktorý bol poškodený počas dopravy:

 • Všetky informácie ohľadne reklamácie nám pošlite na reklamacie@dublez.com
 • V emaili Vás poprosíme priložiť nasledovné fotografie: fotku detailu poškodeného tovaru, fotku celého tovaru a fotografiu a fotografiu štítku SPS (ak napríklad je Vaša objednávka rozdelená do viacerých balíkov, aby sme vedeli identifikovať, ktorý z tých balíkov to bol). Tieto fotografie sú pre nás dôležité, aby sme začali reklamačné konanie s prepravnou spoločnosťou
 • Do emailu nám spomeňte číslo objednávky a všetky informácie, ktoré budete pokladať za dôležité. 

Adresa pre príjem reklamácií a servisné stredisko:


Adresa: DUBLEZ, Niklová 2190, 926 01, Sereď
 • Mobil: +421 910 548 935 (pon - piatok 10:00 - 17:00 v pracovné dni)
 • e-mail : reklamacie@dublez.com


Odstúpenie od zmluvy:

Niekedy nastane situácia, kedy zákazník zistí, že daný výrobok nakoniec nepotrebuje, nesedí mu veľkostne a pod. Zákazník má právo v tomto prípade bud žiadať o výmenu tovaru alebo odstúpiť od zmluvy. Ceníme si každého zákazníka, a neradi takouto formou o neho prídeme, no pokiaľ sa rozhodnete na odstúpenie od zmluvy, musíme to rešpektovať. Ponúkame pre vás jednoduchý a podrobný návod, ako postupovať, pokiaľ ste sa rozhodli odstúpiť od zmluvy.

Postup:

 • Pri odstúpení od zmluvy je potrebné výrobok vrátiť so všetkými súčasťami.
 • Nie je možné odstúpiť od zmluvy, pokiaľ sa jedná o výrobok na mieru. Pod výrobkom na mieru sa rozumie taký výrobok, ktorý by ďalej nemohol byť predajný, nakoľko nesie prvky, ktoré ho robia jedinečným (napríklad vlastný text) alebo nastali pri výrobku také modifikácie, ktoré ho odlišujú od štandardného produktu v ponuke (napríklad neštandardný dekor vybratý z našej ponuky dekorov, ktorý nie je pri výrobku ponúknutý).
 • Je potrebné nám v elektronickej podobe alebo papierovej forme odoslať vyplnený formulár "Odstúpenie od zmluvy", ktoré si môžete stiahnuť TU. Tento formulár ste taktiež obdržali v emaily, keď ste nám odoslali objednávku. Je potrebné vyplniť všetky polia označené *, inak je dokument neplatný.
 • Následne je potrebné výrobok zaslať k nám. Náklady spojené s dopravou za účelom odstúpenia od zmluvy nesie zákazník. Ponúkame 2 možnosti. Buď zákazník odošle tovar na vlastné náklady ľubovoľným prepravcom k nám alebo zabezpečíme zvoz tovaru my. V prípade nášho zvozu bude poštovné zákazníkovi odpočítané od sumy, ktorá sa bude zákazníkovi vracať. Pokiaľ sa zákazník rozhodne využiť náš zvoz, kuriér si vyzdvihne tovar priamo u Vás. V tomto prípade je nás potrebné vopred infomovať, aby sme zvoz zabezpečili.

  Ceny prepravy pri zvolení zvozu balíka kuriérskou spoločnosťou UPS.
Hmotnosť balíka:Cena za zvoz balíka
do 3 kg6€
nad 3 kg7€
 • Pokiaľ nám zákazník poslal v rámci odstúpenia od zmluvy vrátený tovar na dobierku, bude odmietnutý, nakoľko náklady na dopravu za účelom odstúpenia od zmluvy nesie zákazník.
 • Pokiaľ sa po prijatí tovaru a jeho prekontrolovaní nevyskytnú žiadne komplikácie a tovar bol doručený a v poriadku, do 30 dní od prijatia tovaru vrátime peniaze na bankový účet, ktorý bol zápisaný v dokumente o odstúpení od zmluvy.