Menu
Nákupný košík

Riešenia na mieru

Poskytujeme určité typy riešení na mieru pre Vašu firmu alebo domácnosť. Špecializujeme sa na návrhy vlastných citátov a nápisov na stenu a taktiež Vám po zaslaní kriviek od grafika vieme vyrobiť aj logo Vašej spoločnosti z 3 mm hrubého dreveného materiálu. Viac informácií o dostupných službách v popise jednotlivých služieb nižšie v zozname.

Pokiaľ máte akýkoľvek nový nápad, ktorý by ste chceli zrealizovať u nás, kontaktujte nás s požiadavkou na sales@dublez.com. Obratom Vám dáme vedieť, či sa spoločne pustíme do projektu.

Okrem toho poskytujeme štandardné grafické úpravy, ktoré súvisia s našimi existujúcimi výrobkami v ponuke v prípade potreby. Neštandardný rozmer existujúceho výrobku, prípadne drobná grafická úprava našich výrobkov. V takomto prípade nás taktiež kontaktujte v prípade potreby na sales@dublez.com, kde Vám obratom dáme vedieť, či je Vaša požiadavka zrealizovateľná. 

Dostupnosť: 5-7 dní
Produkt citát na mieru je vytvorený pre ľudí, ktorý túžia vlastniť originálnu a nekonvečnú bytovú dekoráciu na stenu. Vlastný citát, ktorý vystihuje ich osobnosť, domácnosť alebo hlášku, s ktorou je zžitá celá rodina. Vyrobíme motto, výrok vašich detí či akýkolvek iný text z dreva, vo vlastnom dekore. Text vyrobíme podľa vašich požiadaviek.  Ak vás zaujala ponuka. Môžete si u nás vyžiadať cenovú ponuku. Radi vám vyrobíme citát. Hlavné výhody produktu:Nejedná sa o nálepku na stenu ale o 3 mm hrubý pevný materiál na báze drevaNa výber zo všetkých dostupných dekorovJednoduché upevnenie na stenu Jedinečná dekorácia DOSTUPNÉ VEĽKOSTI: Citát je možné vyrobiť v rôznych veľkostiach podľa požiadaviek zákazníka a našich schopností. Obsah Balenia:Váš vlastný citát na stenuObojstranná samolepiaca penová páska.Návod na uchytenie na stenuCena citátu:Drevený citát na stenu - V závislosti od počet slov a veľkosti citátu sa cena pohybuje od 20 - 60 €. Pre lepšiu preds..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Dostupnosť: 5-7 dní
Ponúkame výrobu Vášho existujúceho loga vyrezaného do dreva. Zviditeľnite sa Vašim logom na stene, ktoré je vyrezané do 3mm hrubého dreveného materiálu. Na základe vstupných údajov (vektorový súbor) sme schopní Vaše logo vyrezať do materiálov z našejponuky.Čo od Vás budeme potrebovať? Budeme potrebovať Vaše existujúce logo v krivkách, teda vo vektorovom formáte. Najtypickejšie vektorové formáty sú .svg, .eps, .ai, .pdf, .dxf. Tieto súbory nám môžete poslať priamo vo formulári, alebo nám ich pošlete do emailu s požiadavkou na sales@dublez.com. Po obdržaní loga sa náš grafik pozrie na neho a dá vedieť, či je vhodné na vyrezávanie do materiálu. Následne dohodneme spoločne rozmer na stene a dekor, do ktorého sa bude logo vyrábať. Potom si odsúhlasíme cenu. Ak máte záujem o výrobu loga, kontaktujte nás prostredníctvom formulára alebo nám napíšte priamo dopyt s požiadavkou na sales@dublez.com. Budeme sa tešiť na spoločnú spoluprácu. Obsah balenia:Vyrezané logo s predlepenou penovou pásk..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Zobrazujem od 1 do 2 zo 2 (1 strán)
Opýtajte sa otázku na produktu
* Meno:
* Emailová adresa:
* Otázka:
* Overovací kód:
Poslať otázku