Menu
Your Cart

Satisfaction guarantee

Garantujeme špičkový servis, kvalitu a poradenstvo. Presvedčilo sa o tom viac než 10000+ spokojných zákazníkov. Recenzie na naše produkty aj s fotografiami od našich zákazníkov je možné si prezrieť TU. Prečítajte si názory zákazníkov, ako sú spokojní s produktami DUBLEZ a ako prebieha spoluprácu s nami. Recenzie na internetový obchod DUBLEZ je možné si prečítať TU. Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.


1. Garancia spokojnosti

Ak nie ste spokojný so zakúpeným výrobkom a už ste ho rozbalili, môžete nám ho do 14 dní vrátiť a my Vám obratom vrátime peniaze.

2. Precízne čistenie a kvalita výrobku

Svedomito kontrolujeme každý jeden produkt, aby k vám odchádzal v najvyššej možnej kvalite. Naše výrobky nie sú ručne maľované, ale zodpovedajú presnému dekoru, ktorý si vyberiete. Dekor je vopred nanesený na prednej strane materiálu tak, ako to môžeme vidieť pri nábytku. Takisto sa na žiadnej prednej strane našich výrobkov nenachádzajú stopy po opálení, pretože výrobky starostlivo čistíme.

3. Profesionalita

Sme firma so silným zázemím, viac ako 2500 spokojnými zákazníkmi. Disponujeme pokročilou technológiou, stabilným tímom odborných ľudí a chuťou prinášať spokojnosť a najvyššiu kvalitu zákazníkom.

4. Bezpečné balenie produktu

Zaručujeme bezpečné dodanie tovaru vďaka overenému spôsobu balenia. Väčšina výrobkov sa nachádza v ochrannej drevenej šablóne a všetky výrobky sú vložené do bublinkovej fólie. Dodávané sú v pevnom kartóne z 5-vrstvovej lepenky. Pokiaľ by sa stalo, že vám príde poškodený tovar, nemusíte sa báť nás kontaktovať. Radi vám vyrobíme a odošleme nový, nepoškodený kus zdarma :)

5. Slovenská výroba

Všetky výrobky sú vyrobené na Slovensku zo zdravotne nezávadných materiálov. Materiál použitý na výrobu pochádza od lokálnych dodávateľov.

6. Materiály vyrábané z obhospodarovaných lesov

Drevo, ktoré sa používa na výrobu materiálov, z ktorých vyrábame naše výrobky, pochádza z overených a dobre obhospodarovaných lesov zabezpečujúce obnoviteľný a udržateľný zdroj.

7. Spokojnosť zákazníka je našou najvyššou prioritou

Sme tu pre Vás. S akýmkoľvek problémom sa môžete na nás obrátiť - telefonicky, cez chat alebo e-mailom.