Menu
Your Cart

Stále prijímame a odosielame objednávky. UPS sa dá platiť na dobierku len platobnou kartou vzhľadom na zamedzenie šírenia COVID-19.

Technical documentation

  1. Vlastnosti dreva - drevo a výrobky na báze z dreva sú materiály, ktoré sú “živé”, stále pracujú a vplýva na ich vlastnosti viacero faktorov. Týmto vlastnostiam je nemožné zabrániť a sú prirodzenou súčasťou dreva a výrobok nie je možné pokladať tým pádom za vadný. Jedná sa hlavne o pohyb dreva v podobe mierneho stáčania. Tieto pohyby sú spôsobené vlhkosťou vzuchu a vodou. Tieto činiteľe vplývajú najviac na stálosť dreva.

  2. Čím hrubší materiál sa pri výrobe použil, tým menej bude drevo pracovať. Pri drevovláknitých doskách pracuje materiál najmenej, a to dokonca aj pri 3 mm hrúbke.

  3. Každý výrobok je jedinečný vzhľadom k tomu, že sa vyrába z dreva, ktorý je prírodný materiál prípadne z materiálu na báze dreva. Vlákna dreva tým pádom môžu byť inak rozmiestnené ako na produktovej fotografii, čo ale nie je na závadu, ba naopak, každý výrobok je jedinený a originálny.

  4. Drevovláknitá doska (MDF) je náchylná na vodu, preto výrobky z tohto materiálu nevystavujte priamej vode alebo v miestnostiach s extrémne vysokou vlhkosťou.

  5. Drevené materiály - preglejky a masív môžu v miestnostiach, kde je vysoká vlhkosť vzduchu chytiť pleseň, najmä na miestach, kde drevo nemôže “dýcha”, napri pri styku dreva so stenou.

  6. Všetky rozmery a hmotnosti na webe sú orientačné

  7. Niektoré výrobky obsahujú v príslušenstve lepiacu gumu. Pokiaľ použitete lepiacu gumu, aby ste výrobok upevnili na stenu a výrobok sa po čase odlepí, môže to byť spôsobené zlým povrchom steny, teplotou ovzdušia alebo vlhkosťou. Za prípadne poškodenia nezodpovedáme.