Menu
Nákupný košík

Drevený obraz - kresba kvetov

Drevený obraz - kresba kvetov

Moderný drevený obraz na stenu zobrazujúci kresbu kvetov. Obraz sa perfektne hodí do vašej kuchyne alebo jedálne. 

Hlavné výhody produktu: 

 • Jedinečný drevený obraz 
 • Obsah obrazu je gravírovaný na drevený materiál
 • Moderný motív kvetov
 • Na výber 2 veľkosti: 22x22cm a 33x33 cm
 • Kombinovateľný s inými obrazmi (možnosť vytvorenia viacdielneho obrazu), viď súvisiace produkty alebo z rovnakej kategórie.

Tento obraz kvetov má prvky 3D obrazu vďaka 3D reliéfu, ktoré bolo dosiahnuté technológiou gravírovania do dreva (viď foto v galérií). Jedná sa o precízny výrobný proces, pri ktorom sa do materiálu vypaluje konkrétny obrazec.

Obraz je jednodielny, no je možné kombinovať aj s inými obrazmi, ktoré máme v ponuke (obrazy majú rovnakú výšku, takže ich krásne zladíte na stene). Takýmto spôsobom môže na Vašej stene vzniknúť 2 - 5 dielna mozajka obrazov. Obrazy s podobnou tematikou nájdete buď v súvisiacich produktoch pod popisom alebo priamo v kategórií.

Obraz je vyrobený z pevnej, masívnej 10mm hrubej dosky na báze dreva, ktorá ma z obidvoch strán biely povrch.

Na zadnej strane obrazu sa nachádza háčik, ktorým ho jednoducho zavesíte na stenu. 

Vlastnosti
Materiál10 mm hrubá, pevná doska na báze dreva, s bielou povrchovou úpravou na oboch stranách.
Šírka22 - 33 cm
Výška22 - 33 cm
Hĺbka10 mm
Váha340 g
 1. Akým spôsobom je možné umývať výrobky?
  Pokiaľ máte naše výrobky, bez problémov je povrch možné vysávať, utierať prachovkou, pripadne utrieť jemne vlhkou handričkou. Mokrú handru neodporúčame použiť.

 2. Môžem si byť istý, že sú výrobky bezpečne zabalené?
  Áno, naše výrobky bezpečne balíme tak, aby v poriadku dorazili k vám. Vačšina výrobkov sa nachádza v ochrannej šablóne a všetky výrobky sú ešte vložené do bublinkovej fólie. Dodávane sú v pevnom kartóne z 5-vrstvovej lepenky. 

 3. Akým spôsobom je možné zavesiť výrobok na stenu?
  Pokiaľ je váš výrobok určený na stenu, existuje niekoľko spôsobov, akým ho bezpečne a spoľahlivo umiestnite na stenu. Pri malých rozmeroch je v závislosti od výrobku dodaná lepiaca guma alebo vopred nalepená penová páska na výrobku (v popise výrobku je príslušenstvo vždy konkretizované). Pri vačších rozmeroch (vačšinou nad 50 cm) nie je možné umiestniť výrobok na stenu lepiacou gumou alebo páskou vzhľadom na vyššiu hmnotnosť. Vtedy odporúčame zavesiť výrobok na klinčeky. Je tu ešte možnosť použiť montážne lepidlo (napr. Mamut), ale v tomto prípade bude prípadné odlepenie od steny náročnejšie a hrozí poškodenie omietky.

 4. Máme problém objednať tovar. Kde mohol nastať problém?
  Ak máte problém s objednaním tovaru, je možné, že ste v niektorom kroku nákupného procesu spravili chybu. V tomto prípade odporúčame prečítať návod ako nakupovať. Návod je obrázkový štýlom "krok za krokom" a zobrazuje nákup ako z mobilu, tak aj z počítača.

 5. Je možné umiestniť výrobok do vlhkého prostredia?
  Nakoľko vyrábame výrobky z drevených materiálov, je odpoveď diskutabilná. Pokiaľ nebude na výrobok priamo pršať alebo prskať voda, nemal by to byť problém. Je ale potrebné počítať s meniacou sa vlhkosťou vonkajšieho vzduchu a teploty. Nakoľko je drevo živý materiál, tieto výkyvy môžu spôsobiť napr. mierne prehnutie materiálu. Preto v takomto prípade odporúčame výrobok na stenu umiestniť klinčekami s malou hlavičkou. Vďaka hlavičke klinčeka bude výrobok pritlačený napevno k stene a máte zaručenú jeho stálosť. V závislosti od výrobku závisí aj počet klinčekov.

 6. Páči sa mi výrobok, ale nesedí mi žiaden dekor v ponuke. Je možné to zmeniť?
  Áno, je možné vyrobiť výrobok aj v inom dekore, ktorý nie je štandardne v ponuke. Paletu dekorov je možné nájsť TU. Stačí nám uviesť v pokladni do poznámky, v akom type dekoru by ste chceli výrobok vyrobiť. Pokiaľ by bol nejaký problém s daným dekorom, vždy zákazníka telefonicky kontaktujeme. Neúčtujeme žiaden poplatok za zmenu dekoru, pokiaľ sa mení len typ dekoru (toto neplatí pri zmene materiálu).

 7. Mám záujem o spoluprácu. Čo mám robiť?
  Pokiaľ máte záujem s nami spolupracovať, napr. linkbuilding, publikovanie článkov, reklama alebo ste umelec resp. kreatívec, ktorý by s nami rád spolupracoval - kontaktujte nás na sales@dublez.com.

 8. Výrobok, ktorý som obdržal, má divnú vôňu. Je to v poriadku?
  Výrobky sa vyrábajú špeciálnou technológiou vyrezávania svetelným lúčom. Dochádza teda k spáleniu materiálu. Tento proces spôsobuje charakteristickú vôňu. Niekomu voní, iným nie. Vôňa približne do 10 dní celkom zmizne.

 9. Vyrábate výrobky len na Slovensku?
  Áno, všetky výrobky pochádzajú z našej dielne DUBLEZ a sú vyrobené na Slovensku.

 10. Pochádza aj materiál na výrobu našich výrobkov zo Slovenska?
  95% materiálu, ktorý používame na výrobu našich výrobkov, sa vyráma v EÚ, z toho takmer všetko pochádza z Česka.
  Výrobky od nášho hlavného dodávateľa materiálu spĺňajú najprísnejšie štandardy, uplatňujú si prísne podmienky kontroly kvality ovzdušia a znečisťujúcich látok od Kalifornskej organizácie California Air Resources Board. Taktiež má výrobky certifikované programom pre schvalovanie systémov certifikácie lesov (PEFC) a drevo použité na tieto výrobky pochádza z overených a dobre obhospodarovaných lesov, ktoré zabezpečujú obnoviteľný a udržateľný zdroj.

 11. Výrobok mi prišiel v nejakej divnej šablóne / Výrobok je v nejakom štvorci. Čo to je?
  Je možné, že väčšinu našich výrobkov obdržíte v ochrannej drevenej šablóne z rovnakého materiálu, ako výrobok. Ta je prilepená k výrobku papierovou lepiacou páskou z druhej strany. Po odlepení papierovej pásky výrobok zo šablóny jednoducho vyberiete. Šablóna slúži na bezpečný transport tovaru k vám, aby sa predišlo poškodeniu výrobku. Šablóna je obalový materiál. Šablóna nie je súčasť výrobku. Poškodenie šablóny nemožno uznať ako reklamáciu tovaru, nakoľko je to obalový materiál a slúži len na bezpečné doručenie tovaru.

 12. Dá sa výrobok, na ktorom je penová páska, neskôr odlepiť zo steny? 
  Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli nápis odlepiť, odporúčame veľmi opatrne postupovať. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, čo ostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.

 13. Nechcem, aby sa mi zafarbil zápich do torty od polevy, čo robiť? 
  Pri drevených zápichoch – hlavne z preglejky sa môže farba z ovocia alebo z čokolády vpiť do materiálu. Pokiaľ tomu chcete predísť, odporúčame zapichovaciu časť zabaliť do potravinárskej priesvitnej fólie a tak vložiť do torty. Zaručí to dlhšiu životnosť a bude ho možné opätovne použiť.

Montáž na stenu

Tento návod slúži ako všeobecný návod a odporúčanie pre produkty, ktoré sú určené na stenu. V návode sa dozviete, ako najjednoduchším spôsobom umiestnite váš výrobok na stenu. Ak neviete, ktorý typ montáže je pre vás vhodný, odporúčame si vždy násť daný produkt na našej stránke. V popise výrobku je vždy spomenuté, aký typ montáže pri ňom odporúčame.

Typy montáží: 

 1. Predlepená penová lepiaca páska - Pokiaľ sa na vašom výrobku nachádza z druhej strany predlepená penová páska, tak je montáž veľmi jednoduchá. Penová páska sa vo všeobecnosti nachádza na menších variantoch výrobkov, prípadne na takých, ktorých nižšia hmotnosť povoľuje zvoliť takýto spôsob montáže. Dobre si rozmyslite miesto, kde bude produkt umiestnený a následne odlepte tenkú fóliu na penovej páske. Potom môžete produkt prilepiť na stenu. Dávajte pozor, aby bol výrobok umiestnený rovno! Po nalepení ho už nebude možné hýbať ani polohovať. 

 2. Lepiaca guma - Obdĺžničky lepivej gumy bývajú pri malých produktoch, kde nie je možné umiestniť penovú pásku. Lepiacu gumu je možné deliť na menšie kúsky, naťahovať ju ako potrebujete a pod. Slúži na prichytenie malých a hmotnostne ľahkých výrobkov na stenu. V žiadnom prípade ju nepoužívajte na veľké výrobky! Po nanesení dostatočného množstva lepiacej gumy na niekoľko strategických miest na výrobku je potrebné vyrobok poriadne pritlačiť na stenu.

 3. Klinčeky - Veľké produkty určené na zavesenie na stenu odporúčame umiestniť pomocou malých klinčekov do steny (klinčeky nie sú sučasťou výrobku, je nutné si ich zakúpiť). Vtedy odporúčame zavesiť výrobok na klinčeky. Pokiaľ chcete mať výrobok na doraz ku stene, odporúčame kúpiť klinčeky s mini hlavičkou. Vďaka hlavičke klinčeku pritlačíte na doraz výrobok ku stene.

 4. Montážne lepidlo - Je tu ešte možnosť použiť montážne lepidlo (napr. Mamut), ale v tomto prípade bude prípadné odlepenie od steny náročnejšie a hrozí poškodenie omietky. 


Poznámka:

Za montáž výrobku zodpovedá zákazník. Za prípadné zlyhanie a odlepenie výrobku zo steny nenesieme žiadnu zodpovednosť. V mnohých prípadoch závisí kvalitné umiestnenie od zloženia omietky, obvodovej a vnútornej steny (teplota steny) a správneho postupu pri montáži. 

Odlepenie výrobku s penovou lepiacou páskou: Nakoľko penová lepiaca páska je veľmi pevná. Odporúčame najprv penu od výrobku odrezať tenkým (najlepšie ori veľkých výrobkoch aj dlhým) nožíkom spoza výrobku. Následne zostatkovú penu na stene veľmi opatrne odlepiť.

Čo je to gravírovanie?

Gravírovanie v tomto prípade je vypaľovanie svetelného lúča s vysokým výkonom do materiálu, vďaka čomu dokáže táto technológia vypáliť akýkoľvek obrazec do výsledného produktu. Čím vyšší výkon, tým hlbšie gravírovanie. 

V našom prípade používame vyšší stupeň gravírovania na výrobkoch, tým pádom nevzniká len povrchová úprava materiálu, ale vzniká viditeľný a hmatateľný hĺbkový 3D reliéf, ktorý dodáva výrobku 3D prvky.

Detail na gravírovaný obraz:

  

Hlavný rozdiel medzi gravírovaným obrazom a tradičným obrazom vytlačenom na plátne

Mnoho klientov sa s gravírovanými obrazmi ešte nestretli a zamieňajú si obrazy s tradičnými obrazmi s tlačeným plátnom. 

Jedná sa o celkom odlišné typy obrazov, nakoľko je pri výrobe použitá rozdielna technológia a iné materiály. 

 • Obrazy na plátne sú vyrábané potlačou prostredníctvom tlačiarne na plátno, ktoré sa neskôr upevňuje do dreveného rámu
 • Naše gravírované obrazy sú vyrobené technológiou vypalovania lúča do materiálu, vďaka čomu vzniká v materiály hĺbkový a hmatateľný 3D reliéf.

Ako prebieha výrobný proces?

Výrobný proces prebieha prostredníctvom špecialnej technológie gravírovania laserom. Jedná sa o predcízny výrobný proces.

3D gravírované obrazy z dielne DUBLEZ:

Naše obrazy, ktoré si u nás objednáte dodávame v najvyššej kvalite. Výrobok je po skončení gravírovania poctivo a šetrne umytý od zostatkových nečistôt, aby bol pripravený k odoslaniu zákazníkovi. Obrazy sú bezpečne zabalené, aby sa k Vám dostali v poriadku a neporušené.

Máte problém s objednaním tovaru? Podrobný návod, ako objednať v našom internetovom obchode nájdete tu --> Kliknite sem .
DopravcaCena poštovného
UPS kuriérZdarma nad 65€ (pre Slovensko), inak od 4,2 €
Slovenská pošta - balík na poštuod 4,5 €
Slovenská pošta - doporučený list 1. triedaod 2,9 € na vybrané produkty

Osobný odber - Sereď

0 €, platba v hotovosti

Poplatok za dobierku: 1 €
Štítky: kvety
Opýtajte sa otázku na produktu
* Meno:
* Emailová adresa:
* Otázka:
* Overovací kód:

Recenzie produktu Drevený obraz - kresba kvetov

Počet recenzií (2)
Kliknite sem, aby ste napísali a pridali recenziu na tento produkt.